Ogłoszenia Parafialne na

Niedziela Najświętszej Trójcy 30.05.2021

 

 

 

  1. W poniedziałek święto Nawiedzenia NMP, po Mszy i po nabożeństwie majowym o godz. 20.30., możliwość oddania się Matce Bożej.
  2. Biały tydzień dla dzieci pierwszokomunijnych w poniedziałek, czwartek i piątek.
  3. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Msza święta dla Kurnatowic w środę o 19.00. W Miłostowie Msza o godz. 9.00. W Kwilczu Msze o 7.30, 10.30 i 17.00. Uroczysta procesja eucharystyczna w kierunku Urzędu Gminy, przez Plac Tylkowskiego i powrót ul. Lipową. Pierwszy ołtarz przed remizą (Strażacy), drugi na Placu Tylkowskiego (Osiedle przy lesie), trzeci przy domu katolickim (ul. Miłostowska i Osiedle kwiatowe), czwarty przy bramie kościoła (ul. Wyszyńskiego).
  4. Procesje w oktawie Bożego Ciała: piątek- Mechnacz, sobota – Rozbitek, niedziela – Kubowo, Wituchowo, Dąbrowa Stara, poniedziałek – Orzeszkowo, Dąbrowa Nowa, Pólko, wtorek – Kurnatowice, Upartowo, Leśnik, środa – Miłostowo, czwartek (zakończenie oktawy) – Kwilcz (ołtarze; I –ul. Międzychodzka 1 i 2, II ołtarz – ul. Międzychodzka 3 i 4, III – ul. Międzychodzka 5 i 6, IV – ul. Międzychodzka 7 i 9.
  5. Prosimy o przynoszenie kwiatów potrzebnych na procesję Bożego Ciała w środę 2 czerwca w godz. od 16.00 do 19.00 – kosze będą ustawione koło pomnika Jana Pawła II. Chętne dziewczynki chcące sypać kwiaty w oktawie Bożego Ciała prosimy o przyjście 15 minut przed mszą z pełnym koszyczkiem kwiatów, a chłopców zachęcamy do przyjścia w albach i białym kwiatem – zbiórka przed kościołem.
  6. Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszach o godz. 17.00.
  7. Odwiedziny chorych w piątek od 8.00 wioski, w sobotę od 9.00 Kwilcz.
  8. Spowiedź pierwszopiątkowa w piątek od godz.16.00, a dla młodzieży okazja do spowiedzi od 18.00, a po niej Msza o godz.18.30.
  9. Dziękuję darczyńcom za umeblowanie kuchni przy salce parafialnej. Bóg zapłać!
  10. Serdecznie dziękuję za przygotowanie kościoła, za ofiary, za wszelkie wyrazy życzliwości. Bóg zapłać! O przygotowanie kościoła proszę mieszkańców z ul. Powstańców Wielkopolskich 1 i 2.